Ücretsiz Üniversite Koçluğu

Ücretsiz Üniversite Koçluğu

YKS adayları için Online YKS Koçluğu
unikocum.com YKS adayları için online YKS koçluğu hizmeti sunuyor. Yakın zamanda hizmete giren unikoçum, pandemi süreci boyunca evlerinde sınava hazırlanan lise öğrencilerine yol göstermek için kurulan bir girişim. Ekibinde birbirinden başarılı ve YKS alanında derece yapmış üniversite öğrencilerini barındıran unikoçum, aynı zamanda üniversite öğrencilerine ek gelir imkanı sunuyor.
Ücretsiz olarak 10 dakikalık görüşme hizmeti de sunan sitede öğrenciler akran öğrenmesiyle daha verimli bir şekilde öğrenebiliyor ve tecrübe aktarımlarından faydalanabiliyor. Aynı zamanda tüm öğrenciler için sunduğu ücretsiz sınav portalı ile öğrencilerin işini kolaylaştırıyor. Portal sayesinde öğrenciler, günlük soru takiplerini yapabiliyor, doğru yanlış analizlerini anlık olarak takip edebiliyor ve kendi belirledikleri hedefler üzerine çalışabiliyorlar. Üniversite hedeflerini belirleyip gereken netleri görebiliyor ve kendilerini ona göre ayarlayabiliyorlar.

Sen de Unikocum üzerinden ücretsiz koçluk al.

admin

One thought on “Ücretsiz Üniversite Koçluğu

  1. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Kardeşim için çok faydalı oldu artık daha sıkı ve hedefe odaklı çalışıyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir